KİM NE DEDİ?

 • Pic uçuşlarının 75 saatini burada uçmuş biri olarak söyleyebilirim ki yaşadığım en verimli ve en eğlenceli eğitimdi.Ppl eğitiminden sonra uzun süre uçuşa ara verince açıkçası endişe ederek başlamıştım eğitime.Ancak tecrübeli safety hocalarımın sakin ve çözüm odaklı sergiledikleri tavır ile kısa sürede bu açığımı kapattım.Uçuşlar stresten uzak, eğitici ve her seferinde yeni bir havalimanı görme heyecanı ve keyfiyle geçti.Hocalarım gerek uçuş eğitimiyle ilgili,gerekse teori derslerimle ilgili çok yardımcı oldular.Sorduğum hiçbir soru,öğrenmek istediğim hiçbir bilgi cevapsız kalmadı.Havalimanında beklerken de güzel bir sosyalleşme ortamı oluşuyor.Öğretmenler ,öğrenciler ve teknik ekiple sohbet etmek de eğitimin başka güzel kısmı.Konaklama ve ulaşıma gelirsekkonaklama yapılan apartman üniversite bölgesinde.Yakınında yemekten alışverişe ihtiyacınız olabilecek her şeye yürüyüş mesafesinde ulaşabiliyorsunuz.Ayrıca kurye hizmeti sunan alışveriş uygulamaları da geliyor.Daireler çok güzel ve içinde ihtiyacınızı karşılayan her şey mevcut.Eksik bir şey olursa zaten hemen yardımcı olunuyor.Ulaşım servisle yapılıyor ve saatleri belli olduğu için hiçbir aksama yaşamıyorsunuz.Yani genelleyecek olursak ben çok güzel ve verimli bir pic süreci geçirdim.Eğer kalan uçuşum olursa tereddüt etmeden ,gönül rahatlığıyla tekrar buraya geleceğim.Başta hocalarım olmak üzere teknik ekibe,yardımcı olan herkese ve Cihat hocaya teşekkür ederim.

  Gizem Akçay
 • 20 saatlik PIC ucusumda tek tek butun personel cok yardimsever ve guleryuzluydu.Bulundugum zaman gayet verimli ve eglenceli gecti.Bu vesile ile tekrar Asya ailesine tekrardan tesekkur ederim.Umarim tekrar gorusmek dilegiyle.

  Nejat Can Candan
 • Pic uçuşlarımın bir kısmını burda tamamlamış olmaktan çok memnunum. Havaalanının konumu çok iyi. Konaklama ve ulaşım imkanları mevcut. Uçak bakımları düzenli olarak yapılıyor. Safety pilotları emniyetli,bilgili ve cana yakın insanlar. Birden fazla ve özellikle Ege kıyılarındaki bir çok havaalanına uçuş planlama mevcut. Bölgede meydan turu çalışma imkanı da diğer pic şirketlerine göre çok daha kolay ve izinleri ile ilgili bir problem olmuyor. Mutsuz ayrılmayacağınız, kaliteli uçuş deneyimleri, güzel anılar ve dostlar biriktireceğiniz bir okul. Düşünmeden gidin derim :)

  Ayşe Barlık
 • Uçuş ve Yer Emniyetinden ödün vermeden güvenli ve etkin bir şekilde uçuş faaliyetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, sizleri müşteri gözüyle değil de bir havacı,bir pilot ,bir öğrenci ve ötesinde bir arkadaş olarak gören ,her zaman bakımlı ve uçuşa elverişli uçaklarıyla genel havacılık alanında standardizasyonu üst seviyelere çıkaran, sizlerden aldığı geri bildirim ile gelişimi kendilerine işar edinen bir kurumdur ASYA HAVACILIK. Satış pazarlamadan planlamaya , yöneticilerinden teknik ekibine ,safety ve öğretmen kadrosuna kadar takım ruhuyla kendilerini ticarete değil ülkemiz HAVACILIĞINA adamış bir eğitim kurumudur. Uçuş faaliyetinizi etkin ve emniyetli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz amacıyla sizlere kesintisiz servis ve konforlu ev gibi bir takım imkan ve tesis kolaylıkları da sunmaktadırlar. Burada uçmak için gönlünüzü fezaya kaptırmak ve kanatlarınızı rüzgara açmak yeterli olacaktır. Selam, sevgi ve saygılarımla Emniyetli Uçuşlar..

  Ahmet Muhammet
 • PIC uçuşlarımın 70 saatini Asya Havacılıkta tamamlamış biri olarak her saatinden keyif aldığımı söyleyebilirim. Yönetimden aldığınız "biz bir aileyiz" hissiyatı, konaklamada sağlanan kolaylık ve imkanlar sizin PIC'lerinizi kolayca ve sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlıyor. İşinin ehli tecrübeli safety hocalarımızın "biz yol arkadaşıyız" anlayışıyla sürekli bilgi ve tecrübelerini aktarma isteği ve çoğu konuda sizi serbest bırakmaları, kazanılan tecrübeyi daha verimli hale getiriyor. Meteorolojik şartlar el verdikçe touchgo, cross-country yapabilmeniz, Yunuseli Meydanının kontrolsüz hava sahası olması sayesinde çalışmalarınızı büyük rahatlıkla yapabilmeniz en büyük artılardan. Uçak bakımda yıllarını vermiş tecrübeleri teknik ekibiyle uçuşlarınız daha güvenli ve sorunsuz geçiyor. Bu güven sayesinde ailenize ve dostlarınıza uçuş deneyimi yaşatma imkanınız oluyor. Bizlere kattıkları tecrübelerle Asya Havacılık işinin ehli olduğunu gösteriyor. PIC uçmak isteyen herkese öneririm. Herkese iyi uçuşlar.

  A.Arabacı
 • PPL lisans yenileme işlemimi Asya Havacılık ile yaptım. Gerek uçuş aşamasında gerekse uçuş öncesi ve sonrasında yaşadığım tecrübeden çok memnun kaldım. Reha Şehirli hocama çok teşekkür ediyorum. Yenileme düşünen arkadaşlara da tavsiye ediyorum. Hiç düşünmeden tercih edebilirler.

  Çağlar Yeşildağ
 • Hocalari cok bilgili, sicak kanli, guler yuzlu. Bakim ekibi cok iyi ,alanlarinda uzman ve basarili kisiler. Ucaklari kaliteli ve yeni. Yunuseli meydan kontrolsuz bir meydan oldugu icin inis kalkis calismak, aileyi ve arkadaslari gezdirebilmek icin cok musait bir yer. Apart cok kaliteli ve temiz. Ben butun PIC lerimi burada yaptim herkeze de oneriyorum.

  Yusuf Şanlı
 • PIC uçmayı planlayan herkese tavsiye edebilirim. Öncelikle havaalanının konumu, öğretmenlerin ve şirket sahiblerinin tutumları ve sizlere yardımcı olmaları kalmak için yer sağlamaları gayet memnun edici. Ellerinden geldiği kadarıyla memnun etmeyi, isteklerinizi karşılamayı çalışıyorlar.Kısa süre içerisinde PIC uçuşlarınızı bitirebilirsiniz.

  Burak
 • PIC uçuşlari icin herkese tavsiye edebilecegim en keyifli ve güvenilir yer . Cok yardimci oluyolar hic zorluk cikarmadan mümkün dahilinde uçuşlarnizi ayarliyorlar . Eksiklerinizi tespit edip gelistirmeyede yardimci oluyorlar . Denemek icin basladim ama tüm saatlerimi burada bitirmeyi düsünüyorum .

  Sıla Ö.
 • EASA PPL Lisansımı PIC uçarak burada uzattım. Samimi ve güvenilir bir yer. Gönül rahatlığıyla uçabilirsiniz

  Berk
 • PIC uçuşlarımın bir kısmını Asya Uçuş Akademisi ile birlikte gerçekleştirdiğim icin çok mutluyum. Kendileri pic uçuşlarımda her türlü kolaylığı sağlamıştır . Uçuşlarımda ne yapmak istiyorsam o konuda beni kırmayıp , isteklerimi gerçekleştirdiği icin ayrıca teşekkür ederim .Başarılarınızın devamını dilerim....

  İlkay Burunç
 • Pic uçtuk. Hocalar ve yönetim gayet ılımlı, eğitici, yardımciydi. Güzel insanlar... büyütecekler sanırım okulu, yolları açık olsun

  Halil KARAALAN
 • Okulun konumu muhteşem, hocalar çok bilgili ve yardımsever. PIC uçuşlarında çok yardımcı oluyorlar, işlerinde baya profesyoneller, biz öğrencilerin isteklerini ellerinden geldikçe yerine getirmeye çalışıyorlar. Hiç bir şekilde kimse kırıcı veya agresif davranmıyor. PIC'lerim çok güzel geçti, çok mutlu ayrıldım ordan, geri kalan PIC lerimide mutlaka ASYA Havacılık'ta bitirmeyi planlıyorum. Aynı zamanda kalma yerinde de yardımcı oldular. Apart temiz ve güzel konumluydu. Herkese tavsiye edebilirim, herkese iyi çalışmalar ve güzel uçuşlar dilerim. Tüm yardımlarından dolayı hocalarıma ve Cihat Bey'e çok teşekkür ederim.

  Nurdudu
 • Pic uçmak için en güvenilir yerlerden birisi, hem safety ekibi olarak hemde uçak bakımı olarak gayet güven veriyorlar. Üstelik konaklama imkanları ve servis imkanları kişinin konforuna göre planlanmış. Arabanız yoksa hava sahasına servis ile kaldığınız yerin önünden kendileri götürüyor. Pic uçmayı düşünen varsa hiç düşünmeden tercih edebilir ✌🏼

  Ece Sarı
 • PIC saatlerinin hepsini burada tamamlamış birisi olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Kaliteli hizmet, konaklama , ulaşım hepsi birarada çok programlı işliyor. Eşinizi , dostunuzu uçurabileceğiniz , strese girmeden , kasılmadan saatlerinizi tamamlayabileceğiniz bir kurum. Yunuseli havaalanında , genel havacılık kültürünü sonuna kadar tecrübe edebileceğiniz bir yer. Şimdiden herkese güvenli uçuşlar dilerim.

  G.Güngör
 • PIC uçmayı düşünen arkadaşlar hiçbir tereddüt etmeden BASKENT PIC' yi seçmelidir. Bizzat kendim deneyimlediğim için bu kadar güvenerek ve inanarak yazıyorum. Uçulan meydanın şehir içinde ve ulaşımının kolay olması çok büyük bir avantaj. Ayrıca teknik ekipten planlamaya safety ve FI'lardan kurum sahibine kadar herkes işini çok iyi bilen emniyetten ödün vermeyen çok tecrübeli bir kadrodan oluşmuştur. Kurum içi iletişimleri ,öğrenci ilişkileri son derece kuvvetlidir. uçulacak olan destinasyonları tamamen öğrenciler belirlemekte olup uçakların menzili dahilinde her meydana uçuş yapılabilmektedir.PIC uçmak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Herkese emniyetli uçuşlar.

  GÖKHAN
 • Şehir içinde harika bir pist ,bakımlı uçakları ,samimi ve deneyimli safety ekibiyle muhteşem bir atmosferdi benim için .. Son 20 saatimi uçup keşke hepsini beraber uçsaydım dediğim harika insanlar .Kesinlikle tavsiye ediyorum.Güleryüzünüz hiç solmaz uçaktan her zaman mutlu inersiniz ve dostluğunuz hep baki kalır ...

  Bilgen
 • Kayıt olmayı düşünen arkadaşlar için kendi gözlemlerimi bölüm bölüm ayırmak isterim. Güvenlik: Süleyman abi gibi yıllarını sivil havacılığın içinde geçirmiş bir eski kurtun liderliğinde sağlam bir teknik ekip var, düzenli olarak uçakların bakımı yapılıyor.Kendim havada teknik hiç bir sorun yaşamadım. Uçuşlar: PIC konusunda Türkiyedeki en esnek kurumlardan biri. Uçağın endurancesi dahilinde istediğiniz her yere uçuş planı çekebiliyorsunuz. Uçuşun nasıl geçeceğine ise yine öğrenci karar veriyor. Tecrübeli safetly ler eşliğinde IR yaklaşması yada hava hareketi çalışabileceğiniz gibi, genel havacilik konseptinde keyfi uçuşlar da yapabiliyorsunuz. Misafir getirmek ise sorun olmuyor Ulaşım-Konaklama Ulaşım ve konaklamaya ekstra bir bütçe ayırmaya gerek yok. Üniversite bölgesinde kendi hazır dairelerinden birini veriyorlar, uçuş günleri ise servis alıp-bırakıyor Ortam: Diğer uçuş okullarının aksine oldukça samimi ve sicak bir ortam var. Hocalar ve ekip ile iç içe rahat bir ortam var.Dilerseniz teori sürecinde döküman yardımı vs. da yapıyorlar Kıssadan hisse oldukça dolu ve eğlenceli bir PIC süreci geçirdim. Bazı kurumların aksine uçuştan sıkmadan, keyifli bir süreç oldu.

  Ahmet Alpaslan Aras
 • Safety olarak çalışan arkadaşlarımızın seviyeleri, iletişimleri aynı zamanda sosyal ilişkileri oldukça başarılıydı. Uçak bakımlarının zamanında yapılması, safety pilotların bilgilerini paylaşmaktan çekinmemeleri ve çeşitli uçuş destinasyonları ile dolu dolu 90 saati tamamladım. Yönetimin hep alanda olup olası sorunları çözmesi ve safety arkadaşların bir dost gibi yardımcı davranışları için teşekkür ederim.

  Tuna Binyay
 • Baskent pic den cok memnun kaldim. Safety pilotlar cok anlayisli ve her konuda yardimci oluyorlar. Ulasim Istanbul dan cok kolay. Sizi karsiliyorlar ve kaliteli bir konaklama yapmanizi sagliyorlar. Gidilebilecek meydan alternatifi oldukca fazla ucus yapilan bolge manzara olarak da oldukca guzel.

  Hikmet
 • Konaklama ve uçuşlar açısından başarılı bir organizasyon olduğunu söyleyebilirim. Özellikle Uçuş tecrübesi açısından çok faydalı bir süreç. Safety ler Gökhan Hocam ve Gökberk Hocama da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bilgilerinden yeterince faydalandığımı düşünüyorum. PIC uçuşların gelişim açısından belirli bir kısmının Türkiyede yapılması gerektiğini düşünüyorum.

  Serhan Ünsal
 • Yönetim , teknik , safety her alanda en iyisini sunmalarından dolayı cok memnun kaldım. Ucaklar cross country icin yeterli, safety arkadaslar bilgilerini paylasmaktan cekinmiyor. Konaklama sorunsuz.

  Onur S
 • Yaptıgım 30 saat ucusun her dakikasından cok keyif aldım özellikle safety ekibi inanılmaz iyi kaliteli ve bilgili insanlar rotalar cok keyifli pic için türkiyedeki tek adres

  Denizhan Sayışman
 • PIC uçuşlarımın bir bölümünü bu şirkette tamamlayan biri olarak bende birşeyler yazmalıyım diye düşündüm. Öncelikle bulundukları base itibariyle birçok meydana uçma imkanı sunuyorlar ve bu müthiş bir tecrübe kazandırıyor. Konaklama olarak sundukları evlerin konumu ve durumu gayet güzel, bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.Safety olarak uçan arkadaşlar gayet ilgili ve yardımseverdi ve Tecnam ile uçmak çok keyifliydi. Şimdi iki adet uçak daha katılmış filoya. Yolunuz açık olsun Emniyetli uçuşlar.

  Melih
 • Baskent PIC de gecirdigim surec cok keyifli ve ogreticiydi. PPL egitiminden sonra hem isinin ehli olan kaptanlarla ucmak hem de egitimden farkli olarak komuta pilotu oldugunuzu hissettiren guzel bir deneyim, bu uzun ucuslari daha ogretici hale getiren Gokhan kaptanima da tesekkuru borc bilirim.

  Yağız Damar
 • Safety olarak çalışan arkadaşlarımızın CRM ve teknik bilgileri yüksek seviyede bu sayede PIC uçuşlarınızı dolu dolu tamamlayabilirsiniz .Kaliteli çalışan ekip her konuda yardımcı oluyorlar ve meydan alternatifi oldukça fazla .

  Deniz Kaan
 • Pic uçuşlarımın 50 saatini Başkent PIC de tamamladım, bol bol TC antremanı ve IFR çalışması yapmanın yanı sıra, bir çok farklı hava meydanlarına Cross Country yaparak deneyim kazandım. Safety pilotlar ile iletişimim gayet olumluydu, kaldığım yerden de memnun kaldım. Tecnam ile yorulmadan hem eğitici hem de eğlenceli yolculuklar yaptım. Fiyat performansı olarak tavsiye edeceğim bir organizasyondur, herşey için teşekkürler.

  Hakkı KESKİN
 • Tüm pic saatlerimi Başkent Pic de tamamladım. Mükemmel bir deneyimdi. 18 farklı meydana uçuş yaptık. Safetyler o kadar bilgili ve ilgililer ki hepsine tekrardan çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımı uçurma şansı buldum bu durum gerçekten size pilotluğu hissetmenizi sağlıyor. Diğer şirketler gibi yarın şuraya uçuyoruz demiyorlar yarın nereye gitmek istersin diyolardı. Tüm pilotaj camiasına kesinlikle tavsiye ediyorum, burada istediğiniz alanda pratik yapabilirsiniz. Emniyetli uçuşlarınız olsun

  Kaan GEZER
 • PIC'de kolaylık, tecrübe, bilgi vb.. çok daha özellik taşıyan Başkent PIC'i şiddetle tavsiye ederim.

  Mehmet Alper OZAN
 • PIC uçuşum için Başkent PIC yi tercih ettim. Programa uygun olarak emniyetli olarak 45 saat PIC uçuşu gerçekleştirdim. Konaklama 1+1 suit odalarda tek kişi olarak gerçekleştirilmektedir. Olaya sadece PIC ucuşu yapmak olarak bakmayıp, kule konuşmaları, uçağa hakimiyet ve IR pratiği yapma konusunda teşvik eden Safety olarak görevli arkadaşlara teşekkür ederim.

  Emre Cömertoğlu
 • Yaklaşık 78 saatlik PIC uçuşumu BaşkentPIC ile uçtum ve 90 saati BaşkenPIC ile tamamlamak için sabırsızlanıyorum. Tecnam ile uçuşlarımı gerçekleştirdim ve cidden çok eğitici ve eğlenceli bir şekilde 9 farklı havalimanına uçuşlar gerçekleştirdik. Tamamiyle sizin isteğinize göre uçuş planı oluşturuyorsunuz, isterseniz touchgo çalışması yaparsınız, isterseniz aletli uçuş çalışması yaparsınız, isterseniz VFR uçuşun tadını çıkarırsınız. Uçuş haricinde konaklama ve ulaşım çok iyiydi. Her şey olması gerektiği gibiydi. Kesinlikle pic uçuşların tek adresi.

  Cengiz JAMAL
 • İlk günden son güne kadar mükemmel bir deneyim yaşadım, safety arkadaşların bilgisi ve tecrübesiyle uçuşların her anında yeni şeyler öğrendim. Çok sayıda ve international meydanlara uçarak güzel tecrübeler edindim, kesinlikle bu yolda olan arkadaşlara öneriyorum.

  A. Kutay Yılmaz
 • PIC uçuşlarımı Asya havacılık çatısı altında bitirmekten oldukça mutluyum. Birbirinden değerli hocalarıyla eğitim sürecime olumlu katkıları oldu, ayrıca türkiyede uçmak ve türk havasahasını ve alanları tanıma açısından eşsiz bir deneyimdi. Uçuş dışında yaşadığım ufak tefek sorunlara da getirdikleri hızlı çözümlerle sorunsuz ve stressiz bir şekilde saatlerimi tamamlamam da olumlu katkıları oldu.

  Yiğit BOZDUMAN
 • Oncelikle Tr'de bircok PIC firmasinda ucus yapmis birisi olarak konusuyorum. Diger firmalara gore farkliliklari, guzellikleri: 1. Baskent PIC'de sozlesme geregi ucagi kiralayan siz oldugunuz icin planladiginiz blok saatinde istediginizi yapabilirsiniz. Burdaki kastim ister touch and go ister cross country ister seyrusefer ucusu tamamen siz planliyorsunuz. Ona gore ucus planiniz ayarlaniyor ve size isin zevki almak akaliyor. Ucaklarin yakitlari, bakimlari siz planinizi ayarlayana kadar bakim ekibi tarafindan yapiliyor 2. Safety pilotlar yaninizda neden olduklarini cok iyi biliyorlar ve size havada kader arkadasligi yapiyorlar. Yine anlatmaya calistigim oyle herseye karisip sizi rahatsiz etmiyorlar. Hepsi cok bilgili isinin ehli pilotlar. Ve talep etmeniz durumunda sizle bilgilerini tecrubelerini deneyimlerini paylasiyorlar. Ofis ortaminda muhabbet cok guzel. Hersey ortada kendinizi bir aile isletmesinin icerisinde hissetmeniz cok normal. Meteoroloji sizin ve ucagin limitleri dahilinde oldugu surece ucus yapabilirsiniz. 6 gunde 35 saat ucuz yaptim. Eger ertesi gun bir isiniz var ise ona gore sizin blok zamaninizi ayarliyorlar. 3.Odeme yapmak icin oyle sizi sıkbogaz yapan kimse yok. Baska yerlerde daha ucaktan inmeden "payment" diyen var. 4. Saglanan konaklama hizmeti super. Odanizda buzdolabi, camisir makinesi, utu, utu masasi, ocak, tv, kasa, kettle var. Yani bu demek oluyorki oyle uzun soluklu kalmalar icin cok buyuk bavul hazirlamaniza gerek yok. Kendi camasir makinenizin olmasi bile bence cok buyuk luks. 5. Transfer iside oldukca guzel oyle anlamsiz saatler orda burda beklemiyorsunuz. Ucusunuza gore talep ettiginiz takdirde kapinizdan aliniyorsunuz. 6.Yeme icme konusu size kalmis ister tava tencere goturup odanizda yaparsiniz. İsterseniz hepsi yurume mesafesinde olan ve ulkemizde yuzlerce subesi olan fast food zincirlerinde karninizi doyurabilirsiniz. Yada ev yemeklerini tercih edebilirsiniz. Yani donup toparlicak olursam, sizin caninizi sikacak bir durumla karsi karsiya gelme ihtimaliniz cok zayif. Diger firmalara gore olumsuz tarafi: MAALESEF YOK Ben cok memnun kaldim. Tesekkurler Baskent PIC ailesi. En yakin zamanda tekrar gorusmek uzere.

  Ali İhsan
 • Genellikle PPL aldıktan sonra uçuşlara ara verdiğimiz için ister istemez bir bilek soğukluğu yaşanıyor, Başkent PIC hoca kalitesindeki Safety pilotları ile ve PIC için bile isteğe bağlı eğitim proğramı ile unuttuğumuz herşeyi baştan hatırlatıyorlar, TR deki çoğu okuldan daha kaliteli bir eğitim sunduklarını söylesem yalan olmaz. İntibak uçuşu sonrası nelerin eksik olduğunu söylüyorlar ve o doğrultuda uçuş yaptırıyorlar. En güzeli de ailenizden birilerini getirip uçura biliyorsunuz. Sıkılmadan hergün birşeyler öğrenerek PIC uçuşlarınızı tamamlaya bileceğiniz tek yer..

  Emrah A.
 • Macaristan'da ve Türkiye'de PIC uçuşları yapmış birisi olarak, Başkent PIC Asya havacılığı şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar. Hiç düşünmenize gerek yok. Egitim,emniyet, verimlilik, maliyet, kalma yeri, transfer vs. Her açıdan mükemmel. İyi uçuşlar herkese

  A. Salih Şener
 • PIC uçuşlarımı gerçekleştirdiğim bu firmada, safety pilot hocalarımızla birlikte çok kıymetli bilgiler edindim. Eğitimin başından gelen eksikliklerimi burada giderme şansı yakaladım. PIC uçuşlardan çok memnun kalmakla birlikte, sunulan konaklama imkanlarının da iyi seviyede olduğunu belirtmek isterim. Herkese emniyetli uçuşlar dilerim :)

  Burak Yılmaz
 • Lisansımı aldıktan sonra uçuş saatlerimi tamamlamak için tercihimi Başkent Pic den yana kullandım. İyi ki bu tercihi yapmışım. Size uçakta yardım eden, sorduğunuz her şeyi en içten şekilde anlatan detaylı bilgi veren deneyimli safetyler. İşini bilen teknik ekip ve sorunları elinden geldiğince çözmeye çalışan genel müdür El Patron. Hepsi gerçekten muhteşem insanlar. 78 saat uçtuğum sürede gülmeden indiğim bir uçuş olmadı. Hava muhalefeti dışından herhangi bir sorun sıkıntı yaşamadım bu da kimsenin elinde değil zaten. yeter ki iletişim halinde olun. Sadece saat doldurup birşeyler öğrenmiyor aynı zamanda güzel dostluklar kuruyorsunuz. Herkese emniyetli uçuşlar dilerim.

  Samet K
 • Öğretici, güleryüzlü ve yardimsever ekibiyle baskent PIC 'yi tavsiye ederim arkadaşlar. Ayrica konaklama ve ulasim konusunda sagladiklari kolayliklar sebebiyle de ucuslariniz icin baskent pic yi tercih etmelisiniz

  Enes S
 • Yaptığım uçuşlarda çok şey öğrendim. Uçaklar her daim bakımlı safety hocalar tecrübeli ve bilgili diğer çalışanlar sıcakkanlı misafirperver. Uçuşlarda çok şey öğrenebilirsiniz. Uçuşun planı tamamen size bırakılıyor ve ne isterseniz en uygun şekilde destekleniyor. Konaklama şartları da iyi servisle alınıp bırakılıyorsunuz size sadece uçuşunuzu düşünmek kalıyor. Emeği geçen herkese teşekkürler

  Mesut K.